* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Adaptér striedavého prúdu, 65 W/19 V, 3-kolíkový

Katalógové číslo: PA5178E-2AC3

Adaptér striedavého prúdu, 65 W/19 V, 3-kolíkový

Univerzálny adaptér striedavého prúdu určený na napájanie notebooku z elektrickej zásuvky doma alebo v práci.
Univerzálny adaptér striedavého prúdu od spoločnosti Toshiba je možné s príslušným napájacím káblom používať v ľubovoľnej krajine. Vyznačuje sa rovnakou kvalitou, spoľahlivosťou a parametrami ako pôvodný adaptér striedavého prúdu Toshiba pribalený k prenosnému počítaču. Kúpte si ďalší adaptér, ktorý môžete používať doma, v kancelárii alebo pri cestovaní.

Napájací kábel nie je súčasťou balenia. Môžete si ho objednať samostatne kliknutím sem (http://www.toshiba.eu/accessories/laptops/)

Obrázok produktu sa môže od pôvodného produktu líšiť.

Adaptér striedavého prúdu, 65 W/19 V, 3-kolíkový
Špecifikácie produktu Príslušenstvo Where to Buy


Momentálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky online.

Pre vybraný produkt, príslušenstvo alebo službu nie sú k dispozícii žiadne ponuky online. Môžete navštíviť lokality iných partnerov online a vyhľadať podobné produkty. Navštívte stránku Kde nakúpiť a vyberte svoju oblasť.


*Produkty, príslušenstvo a služby nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach. Podmienky v jednotlivých regiónoch sa môžu líšiť.

All product specifications depending on model and local availability. To view full listing of product and model disclaimers and legal information (e.g. spill resistant keyboard, battery life, trademarks, etc.), please click here.