* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

red-arrowNA ZÁMOK A NA KĽÚČ

Ak pracujete na dôverných prezentáciách alebo spravujete citlivé firemné alebo finančné údaje, určite máte obavy o ich zabezpečenie. Vďaka funkciám zabezpečenia Toshiba EasyGuard si však môžete byť úplne istí, že sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme ochránili váš prenosný počítač aj jeho obsah. Od snímačov odtlačkov prstov až po technológiu rozšíreného šifrovania – pridali sme komplexný rad funkcií zabezpečenia, ktoré zaručia, že vaše údaje a prenosný počítač budú neustále v bezpečí. Budete tak môcť pracovať úplne bez obáv.

red-arrowVSTAVANÝ PEVNÝ ŠTÍT

Vieme, že prenosný počítač je pre váš pracovný život nesmierne dôležitý. Do našich prenosných počítačov sme preto zabudovali ochranné funkcie, ktoré zabezpečia ich odolnosť voči opotrebovaniu pri bežnom každodennom používaní. S funkciami ochrany Toshiba EasyGuard si môžete byť istí, že aj v prípade neočakávanej udalosti bude váš prenosný počítač, dokumenty a údaje chránené.

red-arrowNEPRETRŽITÉ PRIPOJENIE: MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Ak potrebujete naliehavo odoslať e-mail, budete potrebovať možnosť rýchleho vyhľadania internetového pripojenia. Vďaka funkciám pripojenia Toshiba EasyGuard budete mať prístup k pripojeniam, takže budete mať neustále prehľad o tom, čo sa deje. Mobilné širokopásmové pripojenie, technológia Bluetooth® alebo HDMI™ – to sú len niektoré z funkcií pripojenia Toshiba EasyGuard, ktoré sa dodávajú s vaším prenosným počítačom. Cieľ je jednoduchý – zabezpečiť neustále pripojenie.

red-arrowINTELIGENTNÉ TECHNOLÓGIE, JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Každodenné spravovanie veľkého množstva dokumentov, aplikácií a periférnych zariadení môže byť vyčerpávajúce, a to najmä vtedy, keď cestujete na schôdzky alebo pracujete na viacerých miestach. S funkciami správy Toshiba EasyGuard nemôže byť spravovanie prenosného počítača jednoduchšie. Vytvorili sme inteligentnú súpravu inovatívnych funkcií, ktoré umožňujú spravovanie funkcií prenosného počítača a dávajú vám možnosť vytvorenia a správy rôznych profilov. Čokoľvek od svojho prenosného počítača požadujete, funkcie správy spoločnosti Toshiba to účelne a účinne zvládnu.