* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Reliability Guarantee

Prenosný počítač Toshiba vás nesklame
V prípade poruchy máte nárok na bezplatnú opravu a vrátenie peňazí*

Spoločnosť Toshiba má absolútnu dôveru vo svoje prenosné počítače. Keď si náš produkt kúpite, chceme, aby ste rovnakú dôveru mali aj vy. Z tohto dôvodu ponúkame záruku spoľahlivosti všetkým našim zákazníkom. Je to prísľub, že naše produkty vás nesklamú.

Garancia našej značky

Ak sa na vašom prenosnom počítači vyskytne porucha v priebehu prvého roka od dátumu nákupu*, máte nárok na bezplatnú opravu od spoločnosti Toshiba alebo autorizovaného poskytovateľa služieb spoločnosti Toshiba. A pretože sme si istí našou spoľahlivosťou, takisto vám vrátime peniaze*.

Z čoho pramení naša istota?

Viac ako 30 rokov stojíme na čele inovácií v odvetví elektroniky. Vytvárame spoľahlivé produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali produktivitu v každom prostredí. Okrem toho každý z našich prenosných počítačov podlieha testovaniu HALT (Highly Accelerated Life Testing), ktoré simuluje tri roky používania. Štandardy spoločnosti Toshiba spĺňajú len produkty, ktoré úspešne prejdú týmto prísnym testovaním.

KROK 1

NÁKUP S DÔVEROU
Kúpte si prenosný počítač Toshiba, na ktorý sa vzťahuje táto akcia.

KROK 2

JEDNODUCHÁ REGISTRÁCIA
Zaregistrujte si záruku spoľahlivosti do 30 dní odo dňa nákupu.


Zaregistrovať nový prenosný počítač

KROK 3

ZÍSKANIE NÁROKU NA BEZPLATNÚ OPRAVU A VRÁTENIE PEŇAZÍ
Pre veľmi málo pravdepodobný prípad, že by nastala porucha prenosného počítača, použite tento formulár a požiadajte o bezplatnú záručnú opravu A ZÁROVEŇ o vrátenie peňazí.


Žiadosť o vrátenie peňazí

Change is here

Dynabook Inc. (The former company name is Toshiba Client Solutions Co., Ltd.) and its subsidiaries were deconsolidated from Toshiba Group on October 1, 2018.

Find out more