* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Reliability Guarantee

Prenosný počítač Toshiba vás nesklame
V prípade poruchy máte nárok na bezplatnú opravu a vrátenie peňazí*

Spoločnosť Toshiba má absolútnu dôveru vo svoje prenosné počítače. Keď si náš produkt kúpite, chceme, aby ste rovnakú dôveru mali aj vy. Z tohto dôvodu ponúkame záruku spoľahlivosti všetkým našim zákazníkom. Je to prísľub, že naše produkty vás nesklamú.

Garancia našej značky

Ak sa na vašom prenosnom počítači vyskytne porucha v priebehu prvého roka od dátumu nákupu*, máte nárok na bezplatnú opravu od spoločnosti Toshiba alebo autorizovaného poskytovateľa služieb spoločnosti Toshiba. A pretože sme si istí našou spoľahlivosťou, takisto vám vrátime peniaze*.

Z čoho pramení naša istota?

Viac ako 30 rokov stojíme na čele inovácií v odvetví elektroniky. Vytvárame spoľahlivé produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali produktivitu v každom prostredí. Okrem toho každý z našich prenosných počítačov podlieha testovaniu HALT (Highly Accelerated Life Testing), ktoré simuluje tri roky používania. Štandardy spoločnosti Toshiba spĺňajú len produkty, ktoré úspešne prejdú týmto prísnym testovaním.

KROK 1

NÁKUP S DÔVEROU
Kúpte si prenosný počítač Toshiba, na ktorý sa vzťahuje táto akcia.

KROK 2

JEDNODUCHÁ REGISTRÁCIA
Zaregistrujte si záruku spoľahlivosti do 30 dní odo dňa nákupu.


Zaregistrovať nový prenosný počítač

KROK 3

ZÍSKANIE NÁROKU NA BEZPLATNÚ OPRAVU A VRÁTENIE PEŇAZÍ
Pre veľmi málo pravdepodobný prípad, že by nastala porucha prenosného počítača, použite tento formulár a požiadajte o bezplatnú záručnú opravu A ZÁROVEŇ o vrátenie peňazí.


Žiadosť o vrátenie peňazí