* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

PRÍSLUŠENSTVO POČÍTAČOV TOSHIBA

Optimalizujte výkon počítača prostredníctvom príslušenstva laptopov a tabletov Toshiba. Bez ohľadu na to, či hľadáte tašku, externý monitor, rozšírenie pamäte alebo stolnú jednotku, spoločnosť Toshiba ponúka to správne príslušenstvo pre váš laptop alebo tablet Toshiba. Ďalšie informácie získate kliknutím sem.

Viac informácií

PORTÁL TOSHIBA SERVICE

Postarajte sa o to, čo je najdôležitejšie Zabezpečte a chráňte svoj cenný produkt Toshiba a údaje. Vďaka rozmanitým možnostiam podpory produktu a profesionálnym službám nemusíte mať obavy z nečakaného poškodenia či zlyhania. Bez ohľadu na to, či chcete rozšíriť štandardnú záruku, inovovať úroveň technickej podpory alebo zabrániť strate svojich údajov, vždy sa sústredíme na vaše individuálne potreby.

Kliknite tu pre viac informácií.

Viac informácií

Domáce prenosné počítače

Rad Toshiba Satellite, ktorý ponúka všetko od prenosných počítačov na každodenné používanie po počítače pre špičkovú zábavu, poskytuje výnimočný a všestranný výkon a je skvelý na domáce používanie. Výkonné procesory, pokročilá grafika, úžasné displeje, integrované jednotky na prepisovateľné disky Blu-ray™ alebo DVD a vysokovýkonné integrované reproduktory spolu s výnimočnou kvalitou Toshiba vytvárajú neprekonateľný balík. Bez ohľadu na to, či ste hráč, nadšenec filmov vo formáte HD alebo iba hľadáte prenosný počítač na každodenné prehľadávanie webu, už nehľadajte – úžasný rad Toshiba Satellite vám ponúkne všetko.

Herné prenosné počítače

Ak ste multimediálnym nadšencom alebo náruživým hráčom, potrebujete extrémny výkon, a rad Toshiba Qosmio vám tento výkon poskytne. Procesory s vysokým výkonom, bezkonkurenčná vyhradená grafika a špičková obrazovková technológia spoločnosti Toshiba znamenajú neuveriteľné prehrávanie diskov Blu-ray Disc™ a hranie najnovších počítačových hier, ale tiež obklopujúci zvuk reproduktorov Harman Kardon® navrhnutých zvukovými odborníkmi.

Pracovné prenosné počítače

Rad pracovných prenosných počítačov zahŕňa modely pre najnáročnejších pracovných profesionálov. Bez ohľadu na to, či hľadáte tenký a ľahký prenosný počítač, pracovný počítač s vysokým výkonom alebo spoľahlivú náhradu stolného počítača, určite nájdete dokonalý pracovný prenosný počítač, ktorý vás nesklame. V kancelárii aj na cestách sa môžete spoľahnúť na prenosné počítače Toshiba, ktoré vám zaručia mobilnú prácu s počítačom najvyššej kvality.

Počítačové doplnky a príslušenstvo

Rozšírte svoj prenosný počítač o doplnky od spoločnosti Toshiba – externé jednotky pevných diskov, vyhradené a univerzálne stolné jednotky a tašky.

Služby spoločnosti Toshiba

Rozmýšľali ste niekedy nad inováciou alebo rozšírením ochrany prenosného počítača alebo digitálneho produktu? Služby spoločnosti Toshiba pomáhajú chrániť vašu investíciu do produktov. Naša ponuka služieb zahŕňa predĺženie záruky, službu obnovenia údajov, službu vyzdvihnutia a vrátenia, opravu u zákazníka a ešte oveľa viac.