* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Oznámenie

Oznámenie o zmenách používateľského rozhrania Toshiba Smart TV vrátane MediaGuide a MediaGuide Replay

K 31. januáru 2018 bude portál Smart TV spoločnosti Toshiba prebiehať aktualizáciou, ktorá vám prinesie rýchlejšiu navigáciu a celkovú lepšiu skúsenosť s nasledujúcimi modelmi: televízory rady Toshiba - L43 **, L63 **, M63 **, L73 **, M83 **, L93 **, L64 **, L74 ** Na vašu stranu nie je potrebná žiadna akcia, váš televízor automaticky načíta novú verziu portálu, akonáhle sa pokúsite spustiť po tomto dátume. Upozorňujeme, že funkcie MediaGuide a MediaGuide Replay nebudú po tejto aktualizácii podporované a prístupné. Pre používateľov televízie, ktorí si stále chcú prezrieť informácie o elektronickom programe, môžete to dosiahnuť stlačením tlačidla "Guide" na diaľkovom ovládači.

Poznámka: zobrazený obrázok je iba ilustračný, skutočné aplikácie sa môžu líšiť.

Vaše pochopenie je cenené.Oznámenie

Oznam o zmenách v používateľskom rozhraní Toshiba v televízoroch Toshiba Smart TV a prehrávačoch diskov Blu-ray

1. septembra 2016 sa v používateľskom rozhraní inteligentných zariadení Toshiba vykoná aktualizácia, ktorá prinesie obnovu dizajnu a používateľskej skúsenosti. Ako súčasť tejto obnovy sa spoločnosť Toshiba rozhodla zrušiť webovú funkciu MediaGuide. Používatelia televízorov, ktorí si chcú pozrieť informácie elektronického programového sprievodcu, môžu použiť tlačidlo Guide na diaľkovom ovládači.

Upozornenie: znázornený obrázok má len ilustračný účel a skutočné aplikácie sa môžu líšiť.

Ďakujeme za porozumenie.

Oznámenie

Oznam o ukončení poskytovania všetkých aplikácií pre televízory Smart TV, Cloud TV a prehrávače Blu-ray v obchodoch iTunes store a Google Play.

Spoločnosť Toshiba sa rozhodla k 8. decembru 2015 ukončiť poskytovanie nasledujúcich bezplatných aplikácií, ktoré sú k dispozícii v obchodoch iTunes store a Google Play. Ide o sprievodné aplikácie pre kompatibilné televízory Toshiba TV a prehrávače Blu-ray na ovládanie zo smartfónu alebo tabletu.

iTunes store
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
  • Toshiba Cloud TV
Google Play
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
Aplikácie, ktoré si stiahnete na svoje zariadenie, môžete naďalej používať. Ak ale tieto aplikácie odinštalujete, po uvedenom dátume si ich už nebudete môcť znova stiahnuť.

Z dôvodu ukončenia poskytovania týchto aplikácií môžu budúce aktualizácie systémov iOS alebo Android obmedziť ich funkcionalitu

Našim používateľom sa za spôsobené nepríjemnosti ospravedlňujeme.

Ďakujeme za porozumenie.

* Funkcia Vzdialené nahrávanie bola odstránená. Žiadne zmeny k voľbe ďalších funkcií.

Oznámenia

Upozornenie na prerušenie aplikácie YouTube.

Po 30.30.2017 nebude aplikácia YouTube na nasledujúcich zariadeniach už podporovaná, ale stále môžete pristupovať k službe YouTube mnohými inými spôsobmi.

TL868/TL838/RL838/RL858
TL963/XL975/VL963/UL975/TL966/TL936/TL933/SL970/RL953/RL936/RL933
TL968/YL985/UL985/WL968/TL938/TL939/SL980/RL958/RL939/RL938

Zoznam podporovaných zariadení YouTube je k dispozícii na adrese http://www.youtube.com/tvdevices.

Poznámka: zobrazený obrázok je iba ilustračný, skutočné aplikácie sa môžu líšiť.

Vaše pochopenie je cenené.